Gaminiai nuo A iki Z

Gaminiai nuo A iki Z
Gaminiai nuo A iki Z
Gaminiai iš Aliuminio yra dažomi milteliniu būdu.  Šiuo metu 100 % mūsų produkcijos yra gaminama eksportui, į tokias šalis kaip : Prancūzija, Belgija, Norvegija, Šveicarija, Danija, Norvegija, Švedija ir t.t.. . Dirbant su įvairiomis šalimis įgyta patirtis leidžia mums sparčiai tobulėti, suprasti ir sėkmingai įgyvendinti pagrindinius ir esminius užsakovų  reikalavimus bei uždavinius. 

Mūsų komandoje dirba patyrę savo sričių žinovai, todėl kiekvienas Kliento pageidavimas apsvarstomas labai kruopščiai ir atsakingai. Paskambinę ar parašę el. laišką  Jūs be kėblumų galėsite su mūsų įmonės vadovais susikalbėti anglų, prancūzų, italų ir rusų kalbomis.

photo-12-4e49c2799efe9552fab3274f2b8e8be9.jpg
Aukšta kokybė

Naudojame  Modernias LED  apšvietimo technologijas , dirbame tik su laiko patikrintais produktais ir medžiagomis. Turima iranga ir patirtis leidžia  mums įgyvendinti tiek mažus ir smulkius projektus , tiek labai didelių mastelių  užsakymus. Mūsų gaminių elektros instaliacija ir kiti sudedamieji  mazgai atitinka Europos sąjungos reikalavimus, tai žinodami mūsų užsakovai gali būti ramūs dėl gaminių kokybės , bei numatyto garantinio laikotarpio.